خاطرات تلخ و شیرین افراد سالخورده کتاب می‌شود

محسن رحماندوست، نماینده گروه فرهنگی «باقیات» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: برای جاودانه ساختن خاطرات افراد سالخورده تلاش داریم تا خاطرات آنها را ثبت، ضبط و به چاپ برسانیم. وی اضافه کرد: همه اقشار مختلف جامعه با کمک تسهیلات کامل «نشر خاطره» می‌توانند خاطرات نوشته و یا نانوشته والدین خود را با کمک و همراهی متخصصان حرفه‌ای گروه فرهنگی باقیات، به صورت کتابی ارزشمند نوشته، منتشر و در داخل و حتی در سطح جهانی آن را معرفی و توزیع کنند.

رحماندوست ادامه داد: بیان و ثبت خاطرات در بهبود حافظه و مشخصات روحی، روانی و حتی جسمی سالخوردگان بسیار حائز اهمیت بوده و در تحقیقات متعدد علمی در داخل و خارج از کشور به اثبات رسیده است. وی افزود: به همین منظور خانواده‌ها با سهولت می‌توانند با گروه فرهنگی باقیات مجری نشر خاطرات تماس گرفته و یا به وب سایت http://www.NashreKhatere.com  مراجعه و با کمک گرفتن از مجرب‌ترین افراد خاطرات تلخ و شیرین والدین خود را طی جلسات متعدد مصاحبه استخراج و نگارش کرده، پس از طی مراحل قانونی جهت چاپ که با همکاری انتشارات خاطره انجام خواهد شد، آن را در سطح داخلی و بین‌المللی نیز معرفی و عرضه کند. رحماندوست با تأکید بر اینکه هر انسانی ارزش خوانده شدن دارد، ابراز امیدواری کرد که این حرکت موجب معرفی هر چه بهتر زندگی واقعی به جوانان شده، و حتی با انتشار جهانی نسخه فارسی و ترجمه شده داستان‌های واقعی از زندگی ایرانیان شاهد نگارش سناریوهای متفاوت و ساخته شدن فیلم‌هایی در زمینه این کتاب‌ها باشیم. بر اساس این گزارش، چندی پیش از سوی گروه فرهنگی «باقیات»، تسهیلات انتشار مستقیم آثار ارزشمند فرهنگی – هنری ایران اسلامی در سایر کشورهای جهان و توزیع آنها از طریق شرکت‌های معتبر بین‌المللی میسر شده بود.

لینک خبر:

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920319001249

 

وب سایت نشر خاطره به آدرس های زیر متعلق به گروه فرهنگی باقیات، مبتکر ارائه تسهیلات نگارش، چاپ و معرفی کتاب خاطرات بصورت حرفه ای بوده و به طور مستقیم ارتباطی با انتشارات خاطره (دارای پروانه نشر شماره 588) ندارد.
www.NashrKhatere.ir , www.NashreKhatere.ir , www.NashrKhatereh.ir , www.NashreKhatereh.ir


نشرخاطره در اخبار

...........................